ДЕНЬ ЦЗ

26 квіт. 2019
День ЦЗ

"Знати. Вміти. Допомогти"

Під таким гаслом 26.04.2019 пройшов у закладі День цивільного захисту.

Учні  дізналися безліч цікавої інформації, набули практичні навички з надання першої медичної допомоги, відпрацювали дії надзвичайної ситуації техногенного походження.

Використання ІКТ, перегляд документальних фільмів та слайд-шоу, тренувальні змагання та орієнтування на місцевості по знаходженню небезпечного предмета максимальнонаблизили учнів та працівників закладу до небезпечних реалій та зробили навчальний день незвичайним та корисним. Учні вчилися користуватися засобами індивідуального захисту (ватно-марлевими пов'язками, респіраторами, протигазами) та відпрацювали дії в зоні радіактивного забруднення.

Було проведено евакуацію учнів за умов виникнення пожежі в будівлі закладу.

За підсумками проведення тренувальних змагань серед учнів 5-9 класів:

І місце посів 7 клас

ІІ місце - 5, 8, 9 класи ( з однаковою еількістю балів)

ІІІ місце - 6 клас.

Отже, нехай небезпека обмине і дорослих, і малих.