Методичні рекомендації з мінної бепеки

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.

Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (далі – Міністерство) спільно з партнерами: проектом Dovidka.info та благодійною організацією “Смарт ангел” створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці.

У цих відео – правила поведінки, які можуть вберегти життя.
З метою підвищення рівня обізнаності, пов’язаної з мінною безпекою, жителів регіону та особливо дітей, звертаюся до Вас з проханням розглянути можливість розміщення, розповсюдження вказаних відео на доступних інформаційних ресурсах.

Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео можливо за посиланнями: