Свято Осені в дошкільній групі

6 лист. 2019
Свято Осені

«Осінь завітала в гості до малят»

«Нині осінь нас чарує, неповторна, чарівна. Різні барви нам дарує, і дивує нас вона».

Саме така – чарівна, неповторна осінь зазирнула у віконце дошкільної групи «Яскраві зірочки», де 6 листопада відбулося  свято «Осінь завітала в гості до малят».

З головними уборами та наголівничками, діти, що перевтілились в «овочі і фрукти», «хмаринки» та «мухомори» демонстрували свої творчі вміння в танцях, піснях та віршах.

Протягом свята діти порадували батьків піснями «Дощик», «Овочевий хоровод», «Маленькі мухомори» «Що ти осінь принесла». Особливо сподобались глядачам таночки наших вихованців – танець хмаринок «Дощ за вікном», таночок мухоморів та овочів.

Справжнім сюрпризом та окрасою свята став прихід осені, яка зачарувала всіх своїм таночком, погралась з дітьми, та на завершення пригостила всіх смачними яблучками.

Свято осені залишиться приємним спогадом в житті дружньої родини нашої дошкільної групи.