Екскурсія на підприємство ТОВ "Шахтар-АГРО"

6 лист. 2019
Екскурсія до агрофірми

Під час осінніх канікул учні закладу відвідали підприємство ТОВ «Шахтар – АГРО».

Працівники господарства зустріли школярів тепло і привітно. З дітьми поспілкувався директор Микола Костенко.

Учням розповіли про основні види діяльності підприємства (вирощування зернових; ремонт, технічне обслуговування і монтаж машин та устаткування для сільськогосподарського господарства).

Також діти ознайомилися з процесом сушіння, зберігання зерна, зважуванням продукції, яку транспортують.

Наступний етап екскурсії був сюрпризом для учнів: спробувати свої сили у водінні трактором. Усі школярі із задоволенням по черзі сідали за кермо разом з трактористом.

Завершилась екскурсія чаюванням.

Позитивним враженням не було меж, уява про сучасне сільське господарство різко змінилася - дехто, навіть, вирішив в майбутньому працювати в сільському господарстві, стати таким же успішним, самодостатнім господарем своєї землі.