Протипожежне тренування

17 січ. 2020
Протипожежне тренування

Рятувальники провели протипожежне тренування

з учасниками  овітнього процесу та навчальну евакуацію

17 січня співробітники Павлоградського міського управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до нашого закладу  з метою роз’яснення основних правил безпеки життєдіяльності та проведення протипожежного тренування.

Окремо рятувальники пояснили порядок першочергових заходів, які необхідно вживати у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.        В цьому випадку всі повинні вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння, а також знати порядок дій в разі виникнення пожежі. Практичною частиною заняття стало відпрацювання гасіння пожежі за допомогою вогнегасників.

Також рятувальники провели навчальну евакуацію. Під час сигналу тривоги персонал та учні школи були сповіщені про виникнення надзвичайної ситуації і про початок екстреної евакуації. Учні у супроводі вчителів організовано вийшли з головного і допоміжних еваковиходів. Всі організовано зібралися на шкільному подвір’ї.

Останнім етапом заходу було проведення рятувальниками для дітей гасіння пожежі за допомогою пожежної машини.