Історія школи

В селищі Соснівка в довоєнні роки діяли дві початкових (3 річних) школи. Одна з яких була розташована по вулиці Попова, а друга по вулиці Куйбишева. Вони знаходились в старих мазаних хатах.
Після Великої Вітчизняної війни в центрі селища по вулиці Котовського почала працювати семирічна школа, яка розміщувалась в одноповерховому приміщенні. Важко було: печі виявились не придатними для належного обігріву приміщення , вода замерзала, але працювали і навчалися охоче.

За ініціативою директора школи Бондаренка М.С. було розпочато будівництво нової споруди. Учні та їхні батьки приймали активну участь в будівництві школи.

В 1970 році була збудована нова, сучасна школа, яка 1 вересня гостинно відчинила двері.

В приміщенні даної школи ми навчаємось і зараз. Ось сорок років вирує життя в стінах школи.